Partnerzy Merytoryczni

MIiR

 

Partnerzy

prowerk
zydex
orlen asfalt

Patronat Medialny

viaexpert
bt obiekty
bt drogi

13 maja 2015 r. w Kielcach odbędzie się organizowany w ramach cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes KONGRES INNOWACJI INFRASTRUKTURALNYCH 2015. Wydarzenie, którego zasadniczym celem jest zaprezentowanie najbardziej nowoczesnych, innowacyjnych produktów i technologii stosowanych w branżach drogowej, mostowej i dziedzinach pokrewnych, organizowane jest przez Media-Pro Polskie Media Profesjonalne przy współudziale Partnerów Merytorycznych: Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Spotkanie będzie towarzyszyło największej w Polsce wystawie drogowej XXI Międzynarodowym Targom Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2015 i innym salonom tematycznym odbywającym się w Kielcach w dniach 13-15 maja.
Kongres wpisuje się w inicjatywę Porozumienia na rzecz poprawy wizerunku drogownictwa. W zamyśle organizatorów ma być nie tylko interesującym merytorycznie, inspirującym spotkaniem branżowym, ale również sposobem za zaprezentowanie branży we właściwym świetle, przez pryzmat nowoczesności i wiedzy.